Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 09.12.2018r. - II Niedziela Adwentu

1.  Rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe – znajdźmy czas w tych dniach do intensywniejszego prostowania dróg naszego życia! Program rekolekcji: od poniedziałku do środy msza św. z nauką rekolekcyjną o g. 17.00. Okazja do spowiedzi św. we wtorek w g. 16.00 – 17.00.

2.  Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki wigilijne za dowolną cenę, a w zakrystii świece na stół wigilijny w ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” w cenie 6 zł. i 13 zł.

3.  Zachęcamy do licznego udziału w roratach, odprawianych od poniedziałku do środy o godz. 17.00, a w czwartek i piątek o g. 16.30.

4.  Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie tylko w czwartek w g. 8.30 – 10.00.

5.  Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z grupy starszej spotkanie będzie miała w czwartek o g. 17.15 w szkole.

6.  Na spotkanie opłatkowo – wigilijne zapraszamy Członków Róż Różańcowych w najbliższą niedzielę do szkoły na g. 15.00.

7.  Także za tydzień w niedzielę gościć będziemy Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia z Zielonej Góry, którzy propagują nabożeństwo do NMP na podstawie Traktatu o prawdziwym Nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny, który też można będzie nabyć wraz z książeczką o różańcu i płytą CD za 10 zł.

8.  Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Marzenę Klisowską, Marię Drogosz, Monikę Czarnotę i Beatę Zając.

9.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o Bożym GPS-ie – darach rozumu i rady, także o znaczeniu dogmatu o niepokalanym poczęciu NMP; w „Niedzieli” o kwestii aborcji eugenicznej w Trybunale Konstytucyjnym, też o adwentowych niedzielach handlowych dla duszy…

Poniedziałek, II Tydzień Adwentu
Rok C, I
Dzień Powszedni

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego