Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 28.05.2017r. - Wniebowstąpienie Pańskie

1.  Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych jeszcze od poniedziałku do środy po mszy św. o g. 19.00.

2.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w zeszłym tygodniu na planowane prace remontowe, zebraliśmy 1095 zł.

3.  W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek w g. 18.30 - 19.00. Po mszy św. rozpoczniemy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca P. Jezusa. W piątek również odwiedzimy chorych z Komunią św. od g. 9.00. W piątek też swoje spotkanie będzie miała młodzież przygotowująca się do s. bierzmowania w salce Caritasu o g. 18.30.

4.  W sobotę zapraszamy do Gozdnicy na mszę św. o g. 8.00 i po niej na różaniec fatimski przed Najświętszym Sakramentem.

5.  W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy w liturgii Uroczystość Zesłania Ducha Św. Msza św. o g. 9.30 odprawiona zostanie w int. Róż Różańcowych, a po niej zmiana tajemnic różańcowych. Także za tydzień po mszach św. można będzie złożyć dowolną ofiarę do puszki na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.

6.  Trwają zapisy na wczaso – rekolekcje w Krzeszowicach w dniach 27-31.08 br., ewentualnych chętnych prosimy o zapisy do 10 czerwca; wszelkie pozostałe informacje na ten temat są wywieszone w gablocie w przedsionku kościoła.

7.  Na nasz festyn parafialny gorąco zapraszamy na 10 czerwca (sobota); rozpoczniemy tradycyjnie mszą św. o g. 13.00 „pod dębami”, później różne atrakcje dla wszystkich niezależnie od wieku mniej więcej do g. 19.00, zakończymy festynową zabawą do północy... Zachęcamy do czynnego włączenia się w przygotowanie tego wydarzenia!

8.   Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Joannę Ostrowską, Monikę Pankowską, Krystynę Klisowską i Renatę Klisowską.

9.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o opinii komisji watykańskiej na temat objawień w Medjugorje, także czego nas uczą dzieci, którym, objawiała się Matka Boża w Fatimie; w „Niedzieli” o religijności ludzi w Europie Środkowo – Wschodniej, także o prawnych konsekwencjach braku reakcji na krzywdę dzieci…

Święta

Sobota, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego