Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 17.06.2018r. - XI Niedziela Zwykła

1.  Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca P. Jezusa: od poniedziałku do soboty po mszy św. o g. 19.00.

2.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę tydzień temu, na planowane prace remontowe zebraliśmy 1085 zł.

3.  W piątek kończy się rok szkolny – na mszę św. dziękczynną zapraszamy uczniów z nauczycielami i rodzicami na g. 9.00.

4.  Od najbliższej niedzieli przechodzimy już na wakacyjny porządek niedzielnych mszy św., czyli w sobotę o g. 19.00 i w niedzielę o g. 9.30.

5.  Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Bogusławę Hryńczuk, Marię Korkuś, Krystynę Kilian i Annę Górniak.

6.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o życiu z dzieckiem niepełnosprawnym, także o rywalach Polaków na obecnym Mundialu; w „Niedzieli” o męskim oblężeniu Jasnej Góry, też jak produktywnie i efektywnie przeżyć każdy dzień; dla dzieci jest „Mały Gość Niedzielny”, w nim m.in. przepis na udane wakacje, też tabela na wyniki meczów na Mundialu…

Czwartek, XI Tydzień zwykły
Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego