Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 09.076.2017r. - XIV Niedziela zwykła

1.  Zgodnie z prośbą ks. Biskupa, po mszy św. można złożyć do puszek dowolną ofiarę na remont katedry w Gorzowie.

2.  W środę Nowenna do M.B. Nieustającej pomocy i msza św. o godz. 19.00.

3.   Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy do Gozdnicy w czwartek na g. 21.00.

4.   Jeszcze raz zachęcamy do udziału we wczaso – rekolekcjach w dniach 28-31.08 br.; w programie – oprócz elementów modlitewnych – zwiedzanie muzeum w Oświęcimiu, Ojcowskiego Parku Narodowego, także wyjazd do sanktuarium w Ludźmierzu i pobyt w Zakopanem, sanktuarium w Piekarach Śląskich; koszt – 450 zł/osoba.

5.   Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Sabinę Mielniczek, Dorotę Wawszczak, Marię Siwak i Agnieszkę Klisowską.

6.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. jak się rozeznaje prawdziwość objawień oraz pożarze gorzowskiej katedry, a „Niedzieli” o świętych w mieście islamu i pierwszej wileńskiej beatyfikacji.

Czwartek, XVI Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Czytania:

• Ewangelia:

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego