Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 07.10.2018r. - XXVIII Niedziela Zwykła

1.  Październik to miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej, dlatego gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy, tak bardzo ukochanej i zalecanej przez Matkę Bożą, od poniedziałku do piątku po mszy św. o g. 16.30.

2.  Na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy gorąco do Gozdnicy w najbliższą sobotę 13 października. Rozpoczniemy je mszą św. o g. 18.00, po niej pójdziemy w procesji ulicami miasta niosąc figurę Matki Bożej i odmawiając różaniec. Prosimy przynieść ze sobą świece – niech to będzie prawdziwa procesja światła!!!

3.  W najbliższą niedzielę przypada XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Jak co roku przed kościołem młodzież zbierać będzie ofiary do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – wspierające ubogą, a uzdolnioną młodzież, to żywy pomnik stawiany św. Janowi Pawłowi II. A taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na obecne i planowane prace remontowe przy kościele.

4.  Rodziców młodzieży przygotowującej się do s. bierzmowania z grupy starszej zapraszamy na spotkanie za tydzień w niedzielę po mszy św. o g. 18.00 w Gozdnicy.

5.  Można już składać w zakrystii kartki z imionami zmarłych na wypominki listopadowe, są one do zabrania w przedsionku kościoła.

6.  Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Monikę Gumienną, Danutę Klisowską, Marię Hryńczuk i Annę Hryńczuk.

7.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o różańcu jako męskiej modlitwie, jest także film na DVD „Sprawa Chrystusa”; w „Niedzieli” o śledztwie w sprawie św. O. Maksymiliana, też o cudzie eucharystycznym w Sokółce…

Poniedziałek, XXVIII Tydzień zwykły
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego