Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 18.02.2018r. - I Niedziela Wielkiego Postu

 

 

1.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę tydzień temu na planowane prace remontowe, zebraliśmy 1022 zł.

 

2.  W środę zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy i mszę św. na g. 16.30

 

 

3.  Abyśmy głębiej duchowo przeżyli Wielki Post, zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa po mszy św. o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 9.00 będziemy rozpamiętywać Mękę Pańską podczas śpiewu Gorzkich Żali.

 

 

4.  Obowiązkowa katecheza dla Rodziców planujących chrzest dziecka w najbliższym czasie oraz dla chrzestnych będzie w piątek o g. 19.00 na plebanii.

 

 

5.  W najbliższą niedzielę przypada Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami, tzw. Niedziela „Ad gentes”, z tej racji – oprócz naszej modlitwy – będziemy mogli wesprzeć działania misyjne poprzez dowolną ofiarę do puszek po mszach św.

 

 

6.  Już dziś zapraszamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które w naszej parafii przeżywać będziemy w dniach 11 – 14 marzec.

 

 

 

7.  Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Wiesławę Brewczyńską, Katarzynę Brewczyńską, Zofię Bednarską i Stanisławę Saczałę.

 

 

8.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o rekolekcjach wielkopostnych z o. Pio, także o eutanazji w kościele belgijskim; w „Niedzieli” po co nam potrzebny post, też jak radzić sobie z depresją; dla dzieci jest „Mały Gość Niedzielny”, w nim m.in. jak zrobić własną telewizję…

 

 

Zegar

Święta

Niedziela, II Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, II
Druga Niedziela Wielkiego Postu

Sonda

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Tak

Nie


Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego