Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 12.11.2017r. - XXXII Niedziela Zwykła

1.  Dzisiejsza niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – po mszy św. możemy złożyć dowolną ofiarę do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – to nasze wsparcie przede wszystkim dla chrześcijan w Syrii.

2.  Modlitwą wypominkową modlić się będziemy w środę i piątek o g. 16.30.

3.  Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej będzie w najbliższy piątek o g. 18.40 na świetlicy.

4.  Dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. wraz z Rodzicami zapraszamy w najbliższą niedzielę na mszę św. na g. 14.30 do Gozdnicy.

5.  Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Urszulę Ujazdowską, Angelikę Ujazdowską, Stanisławę Szaciłowską i Annę Gulę.

6.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o sakramencie bierzmowania jako punkcie wyjścia; też o św. Józefie – ideale mocnego i prawdziwego mężczyzny; w „Niedzieli” o ciągłym męczeństwie chrześcijan na Bliskim Wschodzie; także o polskim symbolu niepodległości…

Środa, XXXIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św

Czytania:

• Ewangelia:

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego