Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 18.02.2018r. - I Niedziela Wielkiego Postu

1.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę tydzień temu na planowane prace remontowe, zebraliśmy 1022 zł.

2.  W środę zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy i mszę św. na g. 16.30

3.  Abyśmy głębiej duchowo przeżyli Wielki Post, zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa po mszy św. o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 9.00 będziemy rozpamiętywać Mękę Pańską podczas śpiewu Gorzkich Żali.

4.  Obowiązkowa katecheza dla Rodziców planujących chrzest dziecka w najbliższym czasie oraz dla chrzestnych będzie w piątek o g. 19.00 na plebanii.

5.  W najbliższą niedzielę przypada Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami, tzw. Niedziela „Ad gentes”, z tej racji – oprócz naszej modlitwy – będziemy mogli wesprzeć działania misyjne poprzez dowolną ofiarę do puszek po mszach św.

6.  Już dziś zapraszamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które w naszej parafii przeżywać będziemy w dniach 11 – 14 marzec.

7.  Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Wiesławę Brewczyńską, Katarzynę Brewczyńską, Zofię Bednarską i Stanisławę Saczałę.

8.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o rekolekcjach wielkopostnych z o. Pio, także o eutanazji w kościele belgijskim; w „Niedzieli” po co nam potrzebny post, też jak radzić sobie z depresją; dla dzieci jest „Mały Gość Niedzielny”, w nim m.in. jak zrobić własną telewizję…

Niedziela, II Tydzień Wielkiego Postu
Druga Niedziela Wielkiego Postu

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego