Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 12.08.2018r. - XIX Niedziela Zwykła

1.  W poniedziałek 13 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo fatimskie do Gozdnicy na g. 21.00.

2.  W najbliższą środę 15.08 przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Mszę św. odprawimy o g. 9.30, po niej poświęcimy zioła i kwiaty.

3.  Tych, którzy zapisali się na pielgrzymkę we wrześniu do Torunia, Lichenia, Niepokalanowa i Trzebnicy, a nie podali jeszcze potrzebnych danych lub nie wpłacili należności, bardzo proszę o uzupełnienie braków w jak najszybszym czasie.

4.  Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Wiesławę Brewczyńską, Katarzynę Brewczyńską, Justynę Kafarowską i Marię Kowalczyk.

5.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o nowym zapisie w Katechizmie Kościoła Katolickiego odnośnie stosowania kary śmierci, także w co wierzymy wyznając dogmat Wniebowzięcia NMP; w „Niedzieli” o kobiecie jako niezastąpionym darze dla ludzkości, też czym jest Wniebowzięcie NMP…

Czwartek, XIX Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Stefana Węgierskiego

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego