Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 24.09.2017r. - XXV Niedziela Zwykła

1.  W środę przeżywać będziemy w liturgii Uroczystość Św. Wincentego a Paulo, Założyciela Zgromadzenia Księży Misjonarzy, którzy posługują w naszej parafii od samego początku jej istnienia. Tą uroczystością kończymy rok jubileuszowy 400 – lecia charyzmatu wincentyńskiego, dlatego tym serdeczniej zapraszamy na uroczystą mszę św. w tym dniu na g. 19.00, podczas której modlić się będziemy za Zgromadzenie, także o nowe powołania.

2.  Obowiązkowa katecheza dla rodziców planujących chrzest dziecka w najbliższym czasie i dla rodziców chrzestnych będzie w piątek na plebanii o g. 18.30.

3.  Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Genowefę Felusiak, Iwonę Saczała, Justynę Kafarowską i Marię Kowalczyk.

4.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o wierności w małżeństwie, także o reparacjach wojennych od Niemców; w „Niedzieli” o starzeniu się z wdziękiem, też o świadomym byciu tatą…

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie bł

Czytania:

• Ewangelia:

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego