Ogłoszenia duszpasterskie Lipna - 16.04.2017r. - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1.Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najważniejsze Święto chrześcijańskie, z tej okazji wszystkim Parafianom i Gościom składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, niech Chrystus Zmartwychwstały nieustannie obdarza swoim błogosławieństwem! Wszystkim SZCZĘŚĆ BOŻE!!! Serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i przeżycie Triduum Paschalnego i Rezurekcji – BÓG ZAPŁAĆ!!! A dziś jeszcze msza św. o g. 12.30.

2.Jutro, w drugi dzień szczególnego przeżywania radości Zmartwychwstania, zapraszamy na msze św. o g. 9.30 i 12.30, a taca tradycyjnie przeznaczona jest na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze. A w najbliższy piątek, z racji Oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych!

3.Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na cele remontowe, zebraliśmy 1430 zł.

4.W najbliższą środę grupa pielgrzymów uda się w drogę w autokarową pielgrzymkę do Francji śladami św. Wincentego a Paulo, wyjazd spod kościoła w Gozdnicy o g. 3.50. W środę także nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza św. o g. 16.30.

5.Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, na najbliższy prosimy panie: Krystynę Mroczkowską, Eugenię Szocik, Agnieszkę Maderę i Jolantę Czajkowską.

6.Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o zdjęciach Zmartwychwstałego na Całunie Turyńskim i Chuście z Manoppello, także czy nasze ciało jest potrzebne do zbawienia; w „Niedzieli” m.in. o wielkanocnym guizie wiary, też rozmowę z odtwórcą roli Jezusa w filmie „Pasja”…

Czwartek, II Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego