Ogłoszenia duszpasterskie - Gozdnica - 28.05.2017r. - Wniebowstąpienie Pańskie

1.   Gorąco zachęcamy wszystkich Parafian do udziału w nabożeństwach majowych – dziś o g. 17.30, a w poniedziałek, wtorek i środę zapraszamy do wspólnej modlitwy przy figurze Matki Bożej o g. 20.30, nie będzie nabożeństwa o g. 17.30.

2.   Od czwartku 1 czerwca rozpoczniemy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca P. Jezusa o g. 17.40.

3.   Zachęcamy również do udziału w nabożeństwach w tygodniu:

ØRóżaniec w intencji pokoju w poniedziałek o g. 17.30

ØKoronka do Bożego Miłosierdzia we wtorek po mszy św. o g. 18.00

ØNabożeństwo powołaniowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek po mszy św. wieczornej do g. 19.00

4.   Spotkanie Członków Straży Honorowej NSPJ będzie wyjątkowo w środę po mszy św. wieczornej na plebanii.

5.   Chętnych do pomocy przy organizacji naszego festynu parafialnego zapraszamy na spotkanie w czwartek 1 czerwca na g. 19.00 na plebanię.

6.   W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek w g. 7.00 - 7.30, a popołudniu w g. 17.00 - 18.00. Msza św. o godz. 18.00 zostanie odprawiona w int. zamówionej przez Straż Honorową NSPJ, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu:

18.30 – 19.30 - Straż Honorowa

19.30 – 20.00 - Róża św. Jadwigi

20.00 – 20.30 – Róża MB Królowej Polski

20.30 – 21.00 - Modlitwa prywatna w ciszy.

W piątek również odwiedzimy chorych z Komunią św. od g. 9.00. W piątek też swoje spotkanie będzie miała młodzież przygotowująca się do s. bierzmowania w salce Caritasu o g. 18.30.

7.   W sobotę zapraszamy na mszę św. o g. 8.00 i po niej na różaniec fatimski przed Najświętszym Sakramentem.

8.   W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy w liturgii Uroczystość Zesłania Ducha Św. Msza św. o g. 8.00 odprawiona zostanie w int. Róż Różańcowych, a zmiana tajemnic po różańcu o g. 17.00 i nabożeństwie czerwcowym o g. 17.30. Także za tydzień po mszach św. można będzie złożyć dowolną ofiarę do puszki na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.

9.   Trwają zapisy na wczaso – rekolekcje w Krzeszowicach w dniach 27-31.08 br., ewentualnych chętnych prosimy o zapisy do 10 czerwca; wszelkie pozostałe informacje na ten temat są wywieszone w gablocie w przedsionku kościoła.

10.   Na nasz festyn parafialny gorąco zapraszamy na 10 czerwca (sobota); rozpoczniemy tradycyjnie mszą św. o g. 13.00 „pod dębami”, później różne atrakcje dla wszystkich niezależnie od wieku mniej więcej do g. 19.00, zakończymy festynową zabawą do północy... Zachęcamy do czynnego włączenia się w przygotowanie tego wydarzenia!

11.   Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o opinii komisji watykańskiej na temat objawień w Medjugorje, także czego nas uczą dzieci, którym, objawiała się Matka Boża w Fatimie; w „Niedzieli” o religijności ludzi w Europie Środkowo – Wschodniej, także o prawnych konsekwencjach braku reakcji na krzywdę dzieci…

Święta

Sobota, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego