Ogłoszenia duszpasterskie - Gozdnica - 24.09.2017r. - XXV Niedziela Zwykła

 

1.  Dziś jeszcze zapraszamy na modlitwę różańcową na g. 17.30, którą poprowadzą Róże św. Józefa i św. Wincentego. Za tydzień na modlitwę różańcowa i zmianę Tajemnic Żywego Różańca zapraszamy na godz. 17.00.

 

2.  Zachęcamy do udziału w nabożeństwach w tygodniu:

·      Różaniec w intencji pokoju w poniedziałek o g. 17.30

·      Koronka do Miłosierdzia Bożego we wtorek po mszy św. o g. 18.00

·       Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o g. 17.40

·      Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek po mszy św. wieczornej do g. 19.00

 

3.  W środę przeżywać będziemy w liturgii Uroczystość Św. Wincentego a Paulo, Założyciela Zgromadzenia Księży Misjonarzy, którzy posługują w naszej parafii od samego początku jej istnienia. Tą uroczystością kończymy rok jubileuszowy 400 – lecia charyzmatu wincentyńskiego, dlatego tym serdeczniej zapraszamy na uroczystą mszę św. w tym dniu na g. 18.00, podczas której modlić się będziemy za Zgromadzenie, także o nowe powołania.

 

4.  Obowiązkowa katecheza dla rodziców planujących chrzest dziecka w najbliższym czasie i dla rodziców chrzestnych będzie w najbliższy piątek na plebanii o g. 18.30

 

5.  Na festyn wrześniowy, który odbędzie się w sobotę 30 października na terenie szkoły podstawowej w g. 14.00 – 17.00, zaprasza Zespół Szkolno – Przedszkolny. Przewidzianych jest wiele atrakcji.

 

6.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o wierności w małżeństwie, także o reparacjach wojennych od Niemców; w „Niedzieli” o starzeniu się z wdziękiem, też o świadomym byciu tatą…

 

7.  W minionym tygodniu do wieczności odszedł + Roman Ucinek – polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Zegar

Święta

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie bł

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Sonda

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Tak

Nie


Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego