Ogłoszenia duszpasterskie - Gozdnica - 07.10.2018r. - XXVIII Niedziela Zwykła

1.  Dziś zapraszamy na różaniec na g. 17.00, po nim zmiana tajemnic różańcowych; za tydzień modlitwę różańcową o g. 17.30 poprowadzi Róża MB Królowej Polski.

 

2.  Październik to miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej, dlatego gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy, tak bardzo ukochanej i zalecanej przez Matkę Bożą, a modlimy się codziennie o g. 17.30.

 

3.  Zachęcamy do udziału w innych nabożeństwach w tygodniu:

·     Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorek po mszy św. o g. 18.00

·     Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek po mszy św. wieczornej do g. 19.00

 

4.  Na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy gorąco w najbliższą sobotę 13 października. Rozpoczniemy je mszą św. o g. 18.00, po niej pójdziemy w procesji ulicami miasta niosąc figurę Matki Bożej i odmawiając różaniec. Prosimy przynieść ze sobą świece – niech to będzie prawdziwa procesja światła!!! W związku z tym nie będzie różańca o g. 17.30.

 

5.  W najbliższą niedzielę przypada XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Jak co roku przed kościołem młodzież zbierać będzie ofiary do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – wspierające ubogą, a uzdolnioną młodzież, to żywy pomnik stawiany św. Janowi Pawłowi II. A taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na obecne i planowane prace remontowe przy kościele i plebanii.

 

6.  Rodziców młodzieży przygotowującej się do s. bierzmowania z grupy starszej zapraszamy na spotkanie za tydzień w niedzielę po mszy św. o g. 18.00.

 

7.  Można już składać w zakrystii lub kancelarii kartki z imionami zmarłych na wypominki listopadowe, są one do zabrania w przedsionku kościoła, a w tygodniu przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego.

 

8.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o różańcu jako męskiej modlitwie, jest także film na DVD „Sprawa Chrystusa”; w „Niedzieli” o śledztwie w sprawie św. O. Maksymiliana, też o cudzie eucharystycznym w Sokółce…

 

9.  W minionym tygodniu do wieczności odszedł + Kazimierz Walkowiak – polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

Zegar

Święta

Poniedziałek, XXVIII Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

Sonda

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Tak

Nie


Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego