Ogłoszenia duszpasterskie - Gozdnica - 09.07.2017r. - XIV Niedziela zwykła

1.  Dziś jeszcze zapraszamy na modlitwę różańcową na g. 17.30, którą poprowadzi Róża św. Anny, za tydzień Róża św. Małgorzaty.

2.  Zgodnie z prośbą ks. Biskupa, po mszy św. można złożyć do puszek dowolną ofiarę na remont katedry w Gorzowie.

3.  Zachęcamy do udziału w nabożeństwach w tygodniu:

- Różaniec w intencji pokoju w poniedziałek o g. 17.30

- Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorek po mszy św. o g. 18.00

- Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o g. 17.40

- Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek po mszy św. wieczornej do g. 19.00; także nabożeństwo fatimskie o g. 21.00.

4.  Jeszcze raz zapraszamy do udziału we wczaso – rekolekcjach w dniach 28-31.08 br.; w programie – oprócz elementów modlitewnych – zwiedzanie muzeum w Oświęcimiu, Ojcowskiego Parku Narodowego, także wyjazd do sanktuarium w Ludźmierzu i pobyt w Zakopanem, sanktuarium w Piekarach Śląskich; koszt – 450 zł/osoba.

5.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. jak się rozeznaje prawdziwość objawień oraz pożarze gorzowskiej katedry, a „Niedzieli” o świętych w mieście islamu i pierwszej wileńskiej beatyfikacji.

Czwartek, XVI Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Czytania:

• Ewangelia:

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego