Ogłoszenia duszpasterskie - Gozdnica - 12.08.2018r. - XIX Niedziela Zwykła

1.  Dziś jeszcze zapraszamy na modlitwę różańcową na g. 17.30, którą poprowadzi Róża MB Fatimskiej, za tydzień Róże św. Józefa i św. Wincentego a Paulo.

2.  Zachęcamy do udziału w nabożeństwach w tygodniu:

·      Różaniec w intencji pokoju w poniedziałek o g. 17.30, także nabożeństwo fatimskie o g. 21.00

·      Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorek po mszy św. o g. 18.00

·     Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek po mszy św. wieczornej do g. 19.00

3.  W najbliższą środę 15.08 przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. odprawimy jak w niedzielę: o g. 8.00, 11.00 i 18.00. Po mszach świętych poświęcimy zioła i kwiaty.

4.  Zespół Szkolno – Przedszkolny serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkolnej loterii fantowej „Dar dla szkoły” podczas Dni Ceramików w najbliższą sobotę 18.08. Uzyskane środki z loterii przeznaczone zostaną na dofinansowanie do Placu Zabaw dla dzieci przy Szkole Podstawowej. Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, a nagrodą główną jest kurs prawa jazdy zasponsorowany przez Szkołę Jazdy „Eureka”, p. Barbarę Pełka. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

5.  W przyszłą niedzielę jako III w miesiącu zachęcamy do pomocy najuboższym naszej parafii poprzez dowolną ofiarę do skarbonki w przedsionku kościoła obok krzyża. Za wcześniejsze ofiary pomogliśmy już w zakupie opału na zimę, także zakupiliśmy materac p/odleżynowy do łóżka dla chorego.

6.  Informacja na temat badań kardiologicznych w Iłowie znajduje się w gablocie w przedsionku kościoła.

7.  Tych, którzy zapisali się na pielgrzymkę we wrześniu do Torunia, Lichenia, Niepokalanowa i Trzebnicy, a nie podali jeszcze potrzebnych danych lub nie wpłacili należności, bardzo proszę o uzupełnienie braków w jak najszybszym czasie.

8.  Polecamy prasę katolicką: w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o nowym zapisie w Katechizmie Kościoła Katolickiego odnośnie stosowania kary śmierci, także w co wierzymy wyznając dogmat Wniebowzięcia NMP; w „Niedzieli” o kobiecie jako niezastąpionym darze dla ludzkości, też czym jest Wniebowzięcie NMP…

Czwartek, XIX Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Stefana Węgierskiego

Czy podoba Ci się internetowa strona Parafii?

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego